O firmie

Firma MAKO Przeprowadzki – Transport zajmuje się świadczeniem kompleksowych usług przeprowadzkowych na terenie całej Polski i krajach UE. Naszym głównym celem jest wykonanie usługi na najwyższym poziomie, tak aby każdy nasz klient był zadowolony.

W branży przeprowadzkowej działamy od wielu lat. Nasze doświadczenie zdobyliśmy dzięki współpracy z wieloma firmami jak również osobami prywatnymi. Nasza wiedza i praktyka pozwala na podjęcie się najbardziej skomplikowanych logistycznie przedsięwzięć związanych z przewozem różnego typu towarów.

Przewozimy urządzenia AGD, sprzęt komputerowy a także dzieła sztuki wymagające starannego zabezpieczenia w trakcie transportu. Stosujemy specjalne techniki, które gwarantują bezpieczny transport powierzonego nam mienia. Szkło oraz inne delikatne przedmioty pakujemy dodatkowo w specjalną folię i kartony.

Posiadamy ubezpieczenie Odpowiedzialności Cywilnej Przewoźnika
w ruchu krajowym i międzynarodowym na kwotę gwarancyjną 100.000€, a także polisy na wykonywanie usług przeprowadzkowych.

Przeczytaj o transporcie międzyarodowym —> kliknij

Nasi pracownicy.

Aby nasza firma dobrze funkcjonowała i cieszyła się zaufaniem wśród swoich klientów mamy zespół starannie dobranych, sprawdzonych, posiadających doświadczenie pracowników.
Nasi pracownicy są godni zaufania, zapewniają bezwzględną dbałość o mienie klienta. Są dokładni oraz skrupulatni.